Tur Kategorisi
Tur Dönemi
Nereye
Tarih Aralığı
Günübirlik
PARGA-CORFU
  • Eğlence
  • Kültür
  • 9 Taksit İmkanı

Tarih Hareket Konaklama Otel & Pansiyon
19.9.2018 İstanbul Sorunuz

1 GÜN: İSTANBUL-PARGA

Akşam saat 22.00 Kadıköy evlendirme dairesi önü, saat 22.30 Mecidiyeköy, saat 23.00 İncirli Ömür plaza, hareketle, Tekirdağ – Malkara – Keşan güzergahını takip ederek İpsala çıkış kapısına varıyoruz. Türk – Yunan gümrük işlemlerinin ardından yolculuğumuz Parga’ya devam ediyor.

2 GÜN: PARGA-CORFU

Yolda verilen kısa molanın ardından küçük şirin bir balıkçı kasabası olan ve Pargalı İbrahim Paşa’nın doğum yeri olan Parga’ya hareket ediyoıruz. Parga’da Venedikliler tarafından inşa edilen kaleyi ziyaret, aşağıya doğru dar sokaklarından geçerek Parga’yı dolaşıyoruz. Ardından Parga’da deniz kenarında öğle yemeğimizi alacağız.  Öğle yemeğinin peşinden İgoumenitsa limanına hareket ediyoruz. İgoumenitsa limanından ferry-boat ile Corfu adasına geçiyoruz. Corfu adasına varışımızla otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman. Konaklama.

3 GÜN: CORFU

sabah kahvaltıdan sonra Corfu adasındaki turumuza başlıyoruz. İlk olarak şehir merkezini geziyoruz. Daha sonra adanın koruyucu azizi olan Spiridon kilisesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında 1550 yılında Venedikliler tarafından inşa edilen ve askeri okul olarak kullanılmış olan  kaleyi geziyoruz. Corfu’nun meşhur dar sokaklarında gezinti yaparak, Balkanların en büyük meydanı olan Spaniada - Liston meydanını görüyoruz. Avusturya Kraliçesi tarafından inşa edilen Ahilion’ları(Benzerleri Floransa’da bulunan kaldırımların üzerilerinde bulunan kemerli geçitler) görerek kahve molası veriyoruz. Öğle yemeği için tarihi Mpenitses köyüne geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından otelimize dönüyoruz. Serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam taverna gecesine katılabilirler (Extra). Konaklama.

4 GÜN: CORFU

Otelde alacağımız kahvaltının ardından adayı dolaşmaya devam ediyoruz. Paleokastritsa bölgesinin meşhur denizi ve görselliği dillere destan. Burada bulunan falezleri göreceğiz. Falezlerin görüntüsü ve çevresi güzel bir görsel oluşturmakta. Panoramik olarak Skeloudi ve Kolivri adalarını gören, onüçüncü yüzyıldan kalma Meryem Ana manastırı bulunan tepeyi ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz extra olarak tekne turu ile mağaraları görebilirler. Deniz molasının ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama.

5 GÜN: KAVALA-İSTANBUL

Kahvaltının ardından, ferry-boat ile anakaraya geçerek Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala’da verilen molanın ardından İskeçe ve Dedeağaç şehirlerinden geçerek, dönüş yolculuğumuz başlamış olacak. Yunan ve Türk  gümrüğündeki  işlemlerin ve free shop’ta serbest zamanın ardından Türkiye’ye giriş. Akşam geç saatlerde İstanbul’a varış.

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içi soğuk sıcak ikramlar ve atıştırmalık yiyecekler

4 gece secilen otelde konaklama ve kahvaltı

Profesyonel rehberlik hizmeti

Sınır geçiş ücretleri

Yurt dışı çıkış harcı ( 15 TL )

Yurt dışı seyahat sigortası ( 15 Euro )

Yunanistan vize ücreti ( 120 Euro ) ( Vize Hizmeti satın alan misafirlerlerimize yurt dışı seyahat sigortası hediye edilir )

Müze ve ören yerleri girişleri

Ekstra turlar

Otelde yapılan kişisel harcamalar

Saat Açıklama
23:00 Ömür Plaza Karşısı Alfemo Mobilya Önü
22:30 Trump Alışveriş Merkezi
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

Tek Kişilik Oda İki Kişilik Odada Kişi Başı 0-2,99 Çocuk 3-11,99 Çocuk Odada Üçüncü Kişi

349,00 EUR

349,00 EUR

249,00 EUR

249,00 EUR

0,00 EUR

0,00 EUR

187,00 EUR

187,00 EUR

249,00 EUR

249,00 EUR

3-12 çocuk fiytatı 2 etişkin yanında geçerlidir.

3-12 çocuk tek etişkin yanında normal ücretlendirilir.

DİĞER TURLAR

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtdışı Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtiçi Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtdışı Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtiçi Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtdışı Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtdışı Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtdışı Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtdışı Turlar

İstanbul ÇIKIŞLI

Yurtdışı Turlar

İletişim

  EGEO TOURS

Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. İskete Sk. Taşçılar Han No: 4/4-7
ŞİŞLİ-İSTANBUL

  +90 212 232 66 86

  +90 542 232 66 86

  info@egeotours.com